Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Domki w bardzo dobrym stanie. Wszystko zgodne z opisem. Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi- bardzo fajna atmosfera. Właściciele bardzo mili i pomocni. POLECAM naprawdę warto spędzić tu czas.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 515076102

Spacerowa 25

84-110 Dębki

Menu

                                      Regulamin wynajmu domków

1. Doba zaczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w ostatnim dniu pobytu. 

2. Do każdego domku przypisane jest miejsce postojowe. Parking jest niestrzeżony i przeznaczony wyłącznie dla samochodów osobowych. Parking na terenie ośrodka jest przeznaczony tylko dla Gości mieszkających w obiekcie. Nie ma możliwości parkowania poza wyznaczonymi miejscami postojowymi oraz korzystania z parkingu na terenie posesji przez osoby odwiedzające. Właściciel nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

3. Płatność za pobyt w domku następuje w dniu przyjazdu, z chwilą wydania kluczy do domku, tylko gotówką.

4. W jednym domku nie może nocować większa liczba osób, niż zostało to zgłoszone przy rezerwacji. Obowiązuje zakaz wprowadzania dodatkowych gości na noc.

5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 ? 7.00.

6. Przy pobraniu kluczy od domku Wynajmujący oświadcza, że zapoznał się ze stanem technicznym domku i regulaminem.

7. Wynajmujący otrzymuje jeden klucz do domku, który należy zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.

8. Wynajmujący powinien używać domku zgodnie z jego przeznaczeniem, tzn. dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku oraz nie może go oddać

w dalszy podnajem bez zgody Właściciela.

9. Ze względu na stan techniczny instalacji i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, bez uzgodnienia

z Właścicielem można używać jedynie tych odbiorników prądu, gazu, itp., które znajdują się na wyposażeniu domku (nie dotyczy suszarki do włosów, maszynki do golenia, laptopa, ładowarki do komórki i akumulatorów).

10. Wynajmujący nie może wynosić na zewnątrz domku wyposażenia (nie dotyczy naczyń kuchennych) jak również wnosić do domku drewnianych mebli

z altany.

11. Wynajmujący ma prawo na terenie posesji rozpalić grilla ponosząc pełną odpowiedzialność za ewentualne skutki i straty tym spowodowane.

12. Ewentualny pobyt zwierząt należy uzgodnić indywidualnie przed dokonaniem rezerwacji.

13. Właściciel może odmówić dalszego pobytu osobom, które zakłócają spokój innym wynajmującym poprzez głośne zachowanie lub odtwarzanie muzyki lub inne niestosowne zachowanie.

14. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braku wyposażenia w momencie odbioru domku konieczne jest niezwłoczne zgłoszenie tego faktu Właścicielowi. Osoba wynajmująca ponosi wszelką odpowiedzialność za braki w wyposażeniu oraz uszkodzenia powstałe w czasie pobytu, a nie zgłoszone

w dniu przyjazdu.

15. Ewentualne usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco.

16. Za dokonane uszkodzenia lub zniszczenia pobierana będzie opłata.

17. W domkach oraz na placu zabaw obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych

i innych.

18.Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach. Prosimy o sprawdzenie, czy drzwi wejściowe zostały zamknięte na klucz przed opuszczeniem domku.

19. Właściciel nie odpowiada za niedogodności spowodowane przez przyczyny od niego niezależne, np. przerwy w dostawie prądu, wody, warunki atmosferyczne itp.

20. "Pakiet Startowy"- papier toaletowy, worki na śmieci, płyn do mycia naczyń

i gąbki, nie jest uzupełniany

 w trakcie pobytu.

21. Wynajmujący zobowiązany jest do  segregowania śmieci, w tym zgniatania plastików przed wyrzucaniem do śmietnika.